День цивільного захисту охопив школи Ужгорода (+фото)

3 роки ago admin 0

27 квітня рятувальники ледве встигали їздити від однієї школи до другої, адже сьогодні, у п’яти навчальних закладах Ужгорода відбувався День цивільного захисту. Загальноосвітні школи № 1,3,4,20 та Лінгвістична гімназія люб’язно запросили рятувальників у гості, аби вони розповіли про безпеку, повсякденну роботу співробітників Служби порятунку та показали спорядження і техніку, якою користуються під час ліквідації надзвичайних ситуацій та пожеж. Разом із Службою порятунку навчали учнів азам безпеки і поліцейські.

У кожному навчальному закладі захід проходив за власним сценарієм та з урахуванням вікових категорій діток: у формі відкритих уроків, лекцій, показових виступів та практичних занять з тематики основ безпечної життєдіяльності.  Зі школярами та педагогами відпрацьовано нормативи з навчального тривожного сигналу оповіщення про евакуацію, вправність та вміння щодо надання первинної медичної допомоги,  користуванні засобами індивідуального захисту та перевірено знання учнів та викладачів в питаннях пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності.

Фахівці Ужгородського міскрайвідділу, 1-го державного пожежно-рятувального загону та  аварійно-рятувального загону спеціального призначення  ознайомили підростаюче покоління з правилами поведінки в різного роду надзвичайних ситуаціях, продемонстрували пожежно-технічне обладнання та спорядження, а також  засоби малої механізації.

Ну і звісно «десерт»: діти приміряли бойове спорядження, апарати на стиснутому повітрі, поливали клумби з пожежного ствола, уявляючи замість них загорання, випробовували вогнегасник в дії, розрізали гідравлічними ножицями металеві прути, словом веселились досхочу.

У ДСНС України у Закарпатській області

ФОТОАЛЬБОМ

DSC_0319 копия.jpgDSC_0363 копия.jpg

 DSC_0329 копия.jpgDSC_0335 копия.jpg

DSC_0373 копия.jpgDSC_0391 копия.jpg