В Ужгороді триває дводенне засідання Секції Асоціації міст України з питань діяльності та розвитку територіальних громад

11 місяців ago admin 0

В обласному центрі Закарпаття 26-27 квітня Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізується спільно з Агентством США з міжнародного розвитку проводить засідання Секції з питань діяльності та розвитку територіальних громад у форматі обміну досвідом «Рівний – рівному».

Як інформує Закарпатське РВ АМУ, участь у засіданні беруть участь голови, їх заступники та секретарі об’єднаних територіальних громад, старости сіл Закарпатської, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Рівненської, Сумської, Чернігівської та Чернівецької областей.

Відкрив засідання голова Закарпатського регіонального відділення АМУ, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв. З вітальними словами до учасників звернулися експерт із розроблення законодавства та управління ресурсами ОМС АМУ Людмила Даменцова та виконавчий директор Закарпатського РВ АМУ Іван Ревтій.

Учасники засідання розглянули й обговорили питання планування розвитку об’єднаної територіальної громади, створення належних умов для комфортного життя та розвитку її жителів, забезпечення сприятливого інвестиційного клімату та залучення інвестицій, розвитку малого і середнього бізнесу, надання якісних адміністративних послуг населенню громади, організації медичного забезпечення та послуг у культурній та освітній сферах, розвитку транскордонного співробітництва і нововведення у діяльності старост.

Своїми міркуваннями з цього приводу поділилися Перечинський міський голова Закарпатської області Іван Погоріляк, Вакулівський сільський голова Дніпропетровської області Артур Шевцов, секретар Тячівської міської ради Закарпатської області Іван Кричфалушій, консультант Закарпатського РВ АМУ Олег Лукша, секретар Баранівської міської ради Житомирської області Олександр Самчук, директор ЦНАП Миляцької сільської ради Рівненської області та інші.

У другий день роботи Секції АМУ – 27 квітня – її учасники здійснять поїздку до Перечинської міської об’єднаної територіальної громади та ознайомляться з організацією її діяльності.

1 of 6