Відбулася нарада з перевізниками

11 місяців ago admin 0
alt26 квітня, заступник голови Іван Мошкола та начальник відділу містобудування та архітектури Володимир Штумф, провели нараду з перевізниками, які виконують рейси на маршрутах, що не виходять за межі району.

 

На нараді порушені питання про проведення операції «Перевізник». Керівники наголосили на дотриманні безпечних умов перевезення пасажирів. Рекомендовано кожному перевізнику переглянути документацію (паспорти маршрутів, технічний стан транспортів, стан здоров’я водіїв).
Також на нараді обговорювалися питання по перевезенню пасажирів нелегальними перевізниками. Прийнято рішення при вияві нелегальних перевізників невідкладно інформувати райдержадміністрацію, яка є організатором перевезення пасажирів на місцевих маршрутах.


Перевізниками було звернено увагу на поганий стан доріг, у зв’язку з чим є обґрунтовані випадки порушення графіків на окремих маршрутах, та необхідності облаштування місць зупинок автобусів, асфальтування обочин та встановлення дорожніх знаків, якими позначаються зупинки громадського транспорту.

alt