Про маркування та знакування туристичних маршрутів говорили під час засідання комісії у облдержадміністрації

11 місяців ago admin 0

«Розвиток туристичної галузі є одним з пріоритетних у діяльності обласної державної адміністрації, тож зараз спільно із зацікавленими відомствами та структурами  ми маємо  завершити роботи із прийняття концепції туристичних маршрутів, в основі яких лежатиме Закарпатський Туристичний Шлях»,- зазначив під час засідання обласної комісії з утримання, маркування/знакування туристичних маршрутів Закарпатської області перший заступник голови Закарпатської ОДА Іван Дуран.

Під час заходу, що відбувся 24 квітня, учасники обговорили пропозиції щодо маркування на 2018 рік та розглянули питання актуальності спелеотуризму та доцільності створення маршрутів до печер, проведення екскурсій в піздемній частині Закарпаття. Також, маркувальникам  було рекомендовано на початкових та оглядових точках маршруту встановити стенди з урахуванням потреб людей з особливими можливостями та проміжкових стендів європейського зразка.

Зазначимо, що в рамках реалізації програми вирішено промаркувати не менше 50 км туристичних маршрутів, акцентуючи увагу на Закарпатському Туристичному Шляху та розглянути проект маркування української частини міжнародного маршруту Green Way.

Окрім цього буде розроблено проект на встановлення  двох автобусних  зупинок шляхами слідування туристів та встановлення 25 туристичних знаків з врахуванням напрацьованих раніше маршрутів та шляхів.

Участь в обговоренні, яке проходило під головуваням першого заступника голови ОДА Івана Дурана, взяли представники громадських організацій, станції юних туристів, гірської пошуково-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Закарпатській області, фахівці піших та велосипедних маршрутів у гори, активісти, експерти зі знакувальних/маркувальних робіт, екскурсоводи.


У ДСНС України у Закарпатській області

DSC03499.JPGDSC03496.JPG