Чорнобиль…. Чорний біль нашої землі

11 місяців ago admin 0
alt     У ніч з 25 на 26 квітня 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС сталася найбільша катастрофа сторіччя. Це була трагедія не тільки для України, а й для всього людства.

     Чорнобиль… Чорний біль нашої землі. І скільки б не минуло років, все одно це слово полум`янітиме чорним вогнищем скорботи. Сьогодні, 25 квітня, вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів Чорнобильської трагедії та згадали ті трагічні події в Іршавському районі.
      Біля пам’ятного знаку чорнобильцям зібралися ліквідатори аварії разом з головою районної громадської організації «Союз Чорнобиль України» Ганна Мигович, керівник апарату РДА Олег Козенюк, голова районної ради Віктор Симканинець, голова Іршавської ОТГ Степан Бобик, керівники установ та організацій району, священнослужителі, громадськість.

   Учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих в тій страшній трагедії та поклали квіти та запалені лампадки до підніжжя пам’ятника героям Чорнобиля.

   Крім цього, перед учасниками заходу з віршами про події  32 річної давнини виступили учні Іршавської загальноосвітньої школи IIII ст.  №2 Вікторія Панько та Злата Лівак.

    Опісля, священнослужителі відслужили панахиду за загиблими героями-ліквідаторами аварії на ЧАЕС, які вже пішли у вічність, залишивши по собі гострий біль втрати та світлий спомин.

 

 alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt