Зручно та затишно в рекреаційних пунктах Берегівщини (ВІДЕО)

11 місяців ago admin 0

Саме в таких рекреаційних пунктах час від часу зупиняються туристи, аби перепочити після тривалої подорожі, або ж заходять місцеві грибники. Тут є все для приємного дозвілля: альтанки, місця для розведення багаття, проведена тут і вода, є поруч вбиральня та смітник.

Подбали про те, аби відпочивальникам було комфортно лісівники. Всього на території Берегівського лісгоспу 7 рекреаційних пунктів. Цей почали будувати ще у 2016-му. Незабаром тут планують зробити дитячий майданчик, та облаштувати стоянку для автобусів. На території лісгоспу в недалекому майбутньому з’являться ще кілька рекреаційних пунктів. Також збираються лісівники облаштувати і так звані будиночки для туриста. З кожним роком, кажуть лісівники, рекреаційні зони користуються все більшою популярністю. Адже тут відпочивальникам пропонують затишок, комфорт та безпеку. Єдине, що вимагають натомість – бережливе ставлення до природи.

 

Саме в таких рекреаційних пунктах час від часу зупиняються туристи, аби перепочити після тривалої подорожі, або ж заходять місцеві грибники. Тут є все для приємного дозвілля: […]