Тематичні вікторини та лекції з охорони праці із школярами провели посадовці Управління Держпраці

11 місяців ago admin 0

Девіз Міжнародного дня охорони праці щороку змінюється. Цьогоріч МОП звернула свою увагу на підростаюче покоління. Адже молодь завжди стояла в авангарді змін. Тому їм, нинішнім, вирішувати, який буде стан безпеки, гігієни праці та виробниче середовище в Україні,  якою взагалі буде наша держава завтра.

З цією метою посадовці Управління Держпраці у Закарпатській області значну частину заходів у рамках відзначення Дня охорони праці проводять саме з учнями та студентами навчальних закладів краю. Так, головні  інспектори відділу нагляду в будівництві, енергетиці, машинобудуванні, котлонагляді, на виробництвах і об’єктах підвищеної небезпеки, Юрій Попович та Розалія Федоришин, а також головний інспектор сектору нагляду в АПК та СКС Андрій Гоман нещодавно зустрілися з вихованцям Тячівського міського комунального закладу «Спортивна арена», Тячівського професійного ліцею, Ужгородської школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів, Хустського технічного коледжу ТСО України, Хустської філії Медичного коледжу «Монада». У доступній формі, а це тематичні вікторини, конкурси, спортивні змагання та лекції, галузеві інспектори розповіли учням та студентам про типові причини виникнення нещасних випадків та професійних захворювань на підприємствах області, а також пояснили, як  запобігти їх виникненню та як надати першу невідкладну допомогу при найбільш типових травмах.  Водночас закликали дотримуватись основних вимог безпеки праці у побуті на період літніх канікул та вимог охорони праці під час проходження виробничої практики.

Посадовці Управління Держпраці принагідно виконали й приємну місію – вручили переможцям цьогорічного конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», вихованцям Тячівського професійного ліцею і Ужгородської школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів, почесні грамоти.