„Серце до серця”

11 місяців ago admin 0

22 квітня у  всіх обласних містах України проходив фінал ХІІІ Всеукраїнської благодійної акції „Серце до серця”! Долучився до неї і Ужгород.  Цього дня волонтери акції пропонували всім містянам і гостям краю зробити свій маленький внесок у підтримку діток із вадами слуху.

Програма заходу  була насиченою. Це і майстер-класи з шахів, малюнки на асфальті,  аквагрим, благодійна виставка-продаж дитячих картин вихованців „ПАДІЮНу”.     

Наймолодших глядачів розважали веселі клоуни та міми.

 

О 14:00 на площі Театральній розпочався урочистий концерт, присвячений фіналу ХІІІ  Всеукраїнської благодійної акції „Серце до серця”, організатором  якого виступив Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”. Глядачі з захопленням зустріли Народні художні  колективи палацу:  студії сучасного танцю „Бліц”,  ансамблю танцю „Танцювальна корпорація друзів” та  вокалістів Зразкового художнього колективу „Продюсерський центр” .                     

Своїми виступами  радували присутніх також студенти УжНУ та Ужгородського коледжу культури та мистецтв.                Під час усього заходу  волонтери-студенти та лідери учнівського врядування зі скриньками акції „Серце до серця”  активно збирали кошти для діток із вадами слуху.                                 

Захід проводився за підтримки департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА, департаменту молоді та спорту Закарпатської ОДА, Ужгородської міської ради