Працівники ДП «Перечинське лісове господарство» долучилися до акції «За чисте довкілля»

11 місяців ago admin 0
Працівники ДП «Перечинське лісове господарство» долучилися до акції «За чисте довкілля», в рамках якої було проведено благоустрій територій контор лісництв та прилеглих до них територій.
Лісівники прибрали територію від сміття, опалого листя, провели побілку бордюрів, обрізали дерева та зробили догляди за минулорічними й висадили нові квіти. Провели догляди за декоративними кущами, повирізали хворі та пошкоджені дерева, прибрали повалені вітром дерева тощо.
Працівники всіх підрозділів з великим ентузіазмом взяли участь в акції з облагородження території, з розумінням того, що після них залишиться порядок, який буде радувати жителів Перечинщини та самих працівників державного підприємства.
Лісівники ДП «Перечинський лісгосп» прикладають багато зусиль для того, щоб природа рідного краю не втрачала своєї привабливості й чарівності на території лісового фонду підприємства.
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Працівники ДП «Перечинське лісове господарство» долучилися до акції «За чисте довкілля», в рамках якої було проведено благоустрій територій контор лісництв та прилеглих до них територій. Лісівники […]