У школі с. Великі Ком’яти пройшов День цивільного захисту

11 місяців ago admin 0

У Виноградівському районі продовжуються заходи, приурочені Дню цивільного захисту. У Великоком’ятівській загальноосвітній школі він розпочався із евакуації учнів та педагогів з навчальних класів на подвір’я місцевої ЗОШ.

Тут рятувальники розповіли про правила поведінки у разі виявлення пожежі, згадали номер виклику Служби порятунку “101” та навчили дітей користуватися вогнегасником. Не забули і про правила при виявленні вибухонебезпечних предметів. Довели правила поведінки на водних об’єктах і з урахуванням особливостей річки Боржава, що протікає через село. Також наголосили на суворому дотриманні правил пожежної безпеки в екосистемах та про шкоду при спалюванні сухої трави. Застерегли про можливі наслідки у разі пустощів неповнолітніх з вогнем, а також про травмування, які вони можуть отримати в результаті пожежі.

Програму продовжили покази пожежно-рятувального спорядження та автомобіля першої допомоги. Також вогнеборці продемонстрували роботу в апараті на стисненому повітрі. А на завершення, усі бажаючі разом з рятувальниками мали можливість загасити умовну пожежу.

P4230361.JPG P4230368.JPG

 

P4230378.JPG

 

У ДСНС України у Закарпатській області