Посадовці Управління Держпраці продовжують моніторити ситуацію з працевлаштуванням на автотранспорті в Закарпатті

2 роки ago admin 0

Не є таємницею, що чимало транспортних перевізників працюють без оформлення трудових відносин з їхніми найманими працівниками, порушуючи таким чином їхні трудові права, гарантовані українським законодавством.

З метою отримання інформації про такі порушення, насамперед в частині легального працевлаштування, та порушення вимог безпеки дорожнього руху, охорони праці, а також вжиття відповідних заходів щодо їх усунення, Управління Держпраці у Закарпатській області уклало тристоронню Угоду з обласними управліннями Укртрансбезпеки та Національної поліції. 

Цьогоріч у рамках виконання цієї угоди представниками вказаних установ щомісяця проводяться на основних автошляхах краю рейди-інспектування. Нещодавно фахівці Управління Держпраціта Укртрансбезпеки інспектували ділянку автодороги Іршава-Берегово. У ході проведення заходу було перевірено близько 20 транспортних засобів. Документи водіїв п’яти з них викликали у посадовців певні сумніви, що стане підставою для проведення невдовзі інспекційних відвідувань  вказаних суб’єктів господарювання.