Майбутнє України – за професіоналами

8 місяців ago admin 0

alt

   Майбутнє України – за професіоналами – під таким гаслом 19 квітня 2018 року  Іршаввським РЦЗ спільно з відділом освіти , охорони здоров’я, культури, сім’ї , молоді і спорту Іршавської ОТГ в приміщенні Іршавської районної ради  відбувся ярмарок кар’єри для учнівської молоді загальноосвітніх закладів району та ДПТНЗ «Білківськи  й професійний аграрний ліцей».

    Захід був  організований з метою профілактики безробіття серед молоді, орієнтації на вибір актуальних професій, формування бізнес-центрованого мислення, ознайомлення молоді з перспективними напрямками економічного розвитку району,  регіональним ринком праці та послугами, що надає служба зайнятості,  а також  спрямований для обізнаності учнів, які бажають зробити перший крок до своєї майбутньої кар’єри, створення сприятливого середовища для формування сучасного молодіжного ринку праці та працевлаштування молоді, а для учнівської молоді формування особистісно – значимого змісту вибору професії, чіткої професійної спрямованості, надання всебічної і актуальної інформації про професії, які користуються на сучасному ринку праці, визначення тих факторів, які впливають на вибір майбутньої професії.

    У заході прийняли участь учнівська молодь загальноосвітніх шкіл Іршавської ОТГ та району, учні ДПТНЗ «Білківський аграрний професійний ліцей», представники влади , а саме : заступник голови РДА – Мошкола І.І., заступник голови Іршавської ОТГ – Мимриков В.Ф., голова районної ради Симканинець В.А., начальник відділу взаємодії роботи з роботодавцями Закарпатського ОЦЗ Фолтин П.Д., представники ВНЗ  «Мукачівського державного університету», представники Карпатського інституту підприємництва ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» .

Заступник голови райдержадміністрації Іван Мошкола побажав молодінаснаги в навчанні та свідомого вибору майбутньої професії.

   Від основних ринкоутворюючих підприємств району були присутні на заході  :  ТзОВ «Клен» , ПРАТ «Іршавський абразивний завод», ТзОВ «БЕБ»,  ТзОВ «Фортуна», ТзОВ «Саве ІР», Управління патрульної поліції в Закарпатській області», відділ культури Іршавської РДА.

   Представники  ВНЗ «Мукачівського державного університету», представники Карпатського інституту підприємництва ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», директор ДПТН «Білківський  професійний  аграрний ліцей» презентували свої навчальні заклади, а учні ліцею  поставили сценку з  презентації  професій  , за якими вони навчаються.   Роботодавці презентували свої підприємства та вакансії , за якими можна в них працевлаштуватись.

   Захід виявився цікавим та корисним.  Учні ЗОШ познайомились  з навчальними закладами, професіями, за якими можна там навчатись, актуальними вакансіями на ринку праці, основними ринкоутворюючими підприємствами району .  Учні ліцею безпосередньо поспілкувались з роботодавцями , які готові взяти їх на роботу, приміряти обмундирування патрульної поліції  та можливість продовжити кар’єрну сходинку , навчаючись в ВНЗ «Мукачівського державного університету», представники Карпатського інституту підприємництва ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна».  Роботодавці  змогли серед присутніх після закінчення навчання  підібрати працівників.Проведення таких заходів дозволяє сподіватися на вирішення кадрових проблем для роботодавців та проблеми безробіття для населення району.  Адже для кожної людини головне – благополуччя і добробут родини. Забезпечити його може лише стабільна робота і гідна заробітна плата,  сприятиме здійсненню багатьох надій і сподівань .  

 

 Іршавський районний центр зайнятості

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

altalt