Працівники поліції Закарпаття виявили трьох п’яних водіїв – усі відмовилися проходити медосвідування

2 роки ago admin 0

За минулу добу працівники груп реагування патрульної поліції Закарпаття задокументували випадки керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння в Іршавському, Ужгородському, Рахівському районах.

Уночі в селі Білки Іршавського району працівники групи реагування патрульної поліції зупинили трактор під керуванням місцевого жителя, який виконував небезпечні маневри. Тракторист перебував у стані алкогольного сп’яніння, але відмовився проходити медосвідування. На нього склали відповідний адмінпротокол, водійське посвідчення вилучили й відсторонили від керування.

У селі Видричка Рахівського району ввечері працівники групи реагування патрульної поліції зупинили незареєстрований мотоцикл марки «Мустанг», яким керував без захисного шолома місцевий неповнолітній хлопець. Водійського посвідчення юнак не має, зізнався, що вживав алкогольні напої, але від проходження медосвідування відмовився. На юного правопорушника в присутності свідків склали адмінпротоколи за керування в стані алкогольного сп’яніння, незареєстрованим транспортним засобом і без відповідних документів. Від керування хлопця відсторонили.

У селі Червоне Ужгородського району вночі працівники групи реагування патрульної поліції зупинили автомобіль марки «ВАЗ-2101», який робив незрозумілі маневри. За кермом перебував житель міста Ужгорода в стані алкогольного сп’яніння. Від проходження медосвідування чоловік відмовився. На нього склали відповідний адмінпротокол, вилучили водійське посвідчення та відсторонили від керування.

Усі складені на правопорушників адмінпротоколи за ст.130 КУпАП (Керування транспортним засобом особою, що перебуває в стані алкогольного сп’яніння) правоохоронці скерують до суду для прийняття остаточного рішення.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області