Реконструкція МП «Ужгород»: відбудувати не можна залишити

8 місяців ago admin 0

Про реконструкцію митного поста «Ужгород» розповів в інтерв’ю телеканалу «Перший кабельний» начальник Закарпатської митниці ДФС Станіслав Балуєв.

– Щодо пункту пропуску «Ужгород» вже дуже багато інсинуацій та шуму. В 2015 році компанія, яка виграла тендер на реконструкцію цього пункту пропуску, розпочала реконструкцію. Компанія отримала аванс – 12 мільйонів гривень, використала і побудувала на 4 мільйони гривень, – зазначає керівник Закарпатської митниці ДФС.

За словами Станіслава Балуєва, компанія повністю не вкладалася в терміни реконструкції і митниця, а саме попереднє керівництво митниці, розірвало стосунки з цим підрядником.

– Щодо підрядника. Зараз є кримінальні справи проти нього. Митниця, 3 березня 2018 року, в суді виграла 12 мільйонів гривень, які повинен повернути цей підрядник. Більше того, зараз оголошений тендер на реконструкцію цього пункту пропуску і цей підрядник, як мені відомо, знову заходить на цей тендер і буде намагатися його виграти. Це неприпустимо. Я так розумію, він ще може блокувати результати тендеру, – передбачає очільник митного відомства та переконує, – Ми будемо законними методами боротися з цим.

Також Станіслав Балуєв висловив сподівання, що хтось з порядних будівельників виграє тендер, буде фінансування від Державної фіскальної служби України на реконструкцію цього пункту пропуску, зокрема пасажирську ділянку цього пункту пропуску, тому, що вона зараз у жахливому стані, у стані недобудівництва, на відміну від вантажної ділянки, яка працює на повну потужність.

– Державною фіскальною службою України у минулому році на розвиток інфраструктури взагалі всієї служби акумульовано 1,7 млрд гривень, це спецфонд, який має піти, в тому числі, на розбудову інфраструктури митниці. Ми маємо сподівання, що саме з державного бюджету, і саме з цих грошей, ми зможемо щось побудувати для Закарпатської митниці, реконструювати всі пункти пропуску, зокрема «Ужгород» і «Лужанку».

Що розповів Станіслав Балуєв про наповнення бюджету та багато інших питань діяльності Закарпатської митниці ДФС дивіться у відео.

ДФС у Закарпатській області