ІІ-ий фестиваль камерного театрального мистецтва "Під цвітом сакури" стартує вже у понеділок

1 рік ago admin 0

1Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр ім.братів Ю.-А. та Є.Шерегіїв вже другий рік поспіль проводить відкритий фестиваль камерного театрального мистецтва “Під цвітом сакури”. Захід відбувається у рамках загальноміського фестивалю “Сакура-фест”.

Термін “камерний театр” запозичено від “камерної музики” (іноді його ще називають “інтимним театром”). Цей тип театральної вистави засновано у 1907 році. Він виник як реакція на “важку” драматургію і є формою театрального мистецтва зі скупими сценічними засобами вираження, обмеженою кількістю акторів та глядачів і коротшою за часом тривалістю дії.

Моду на камерний театр (від початку ХХ століття і до наших днів) можна пояснити прагненням перетворити сцену на місце зустрічі та взаємної сповіді між актором і глядачем, де торкаються гострих психологічних проблем.

У понеділок, 3 квітня, о 18.30 на малій сцені облмуздрамтеатру Київський академічний театр “Колесо” покаже водевіль-модерн “Пристрасті дому пана Г.-П.” за п’єсою Олени Пчілки.