Від початку поточного року поліцейські отримали майже півсотні подяк

11 місяців ago admin 0

За сумлінну роботу, оперативність та професіоналізм поліцейським висловили вдячність жителі дев’яти районів Закарпаття. Працівники поліції Ужгородщини, Мукачівщини, Хустщини, Берегівщини, Тячівщини, Виноградівщини, Свалявщини, Іршавщини та Воловеччини отримали 45 подяк.

Однією з особливостей роботи поліцейського є вміння блискавично реагувати в складних ситуаціях і приймати рішення, ставлячи на перше місце найдорожче — людське життя та здоров’я.

Для поліцейського — це звичне виконання своїх обов’язків. Для громадян — вдячність за допомогу і оперативність. За відданість своїй справі та професійність поліцейським Закарпаття протягом майже чотирьох місяців цього року подякували 45 людей.

Найбільше подяк, які надходять на адресу працівників поліції, стосується швидкості реагування на виклики, а також розуміння, небайдужість та швидку допомогу у скрутних ситуаціях на дорогах. Особливо це стосується зимового періоду, коли рух автомобілів ускладнений через погодні умови.

Так, наприклад, водії з Ужгородщини та Хустщини, а в деяких випадках й іноземці, зверталися на лінію «102», аби подякувати полісменам, які допомогли відремонтувати авто, що зламалося посеред дороги, змінити колесо чи витягнути автомобіль, що застряг у снігу.

Деякі подяки стосуються роботи правоохоронців, яким вдалося майже одразу затримати підозрюваних у скоєнні злочину. До прикладу, поліцейським, які наздогнали крадія гаманця в жінки чи товарів із магазину.

Крім того, півдесятка подяк стосується працівників слідчого управління, які не лише якісно, але й швидко виконали свою роботу у рамках кримінальних проваджень, що стосувалися майнових злочинів.

Високо оцінюють краяни й профілактичну роботу правоохоронців. Так, наприклад, кілька заяв із словами вдячності надійшло на адресу працівників Дубівського відділення поліції. Працівники групи реагування патрульної поліції швидко врегулювали конфліктну ситуацію в селі Нересниця, де через стихійний ринок значно ускладнювався рух автомобілів.

Поліцейські, на адресу яких надійшли подяки, вдячні краянам за високу оцінку їх роботи і докладатимуть максимум зусиль, аби виправдати довіру до них громадян.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області