Ужгородським школам передали пристрої для аудіовідтворення, які необхідні для проведення ЗНО з іноземної мови

3 роки ago admin 0

Пристрої для аудіовідтворення, 40 мікросистем, потрібних для проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з іноземної мови, сьогодні передали в ужгородські школи, де працюватимуть пункти тестування.

Пристрої закупили, оскільки у 2018 році Українським Центром Оцінювання Якості Освіти змінено структуру сертифікаційних робіт ЗНО з іноземних мов – додано частину «Розуміння мови на слух (аудіювання)». Для цього з міського бюджету Ужгорода виділили майже 200 тисяч гривень. 

Уже завтра, 31 березня, на базі Класичної гімназії відбудеться пробне ЗНО з іноземних мов з використанням аудіовідтворювачів. Сьогодні для педагогів, які будуть на ЗНО, провели інструктаж, як із ним працювати.

На зустріч прийшов і міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, у спілкуванні з вчителями наголосив, що володіння іноземними мовами дуже важливе у сучасному світі і міська влада робитиме все, щоб школярі мали комфортні умови для навчання та можливість повною мірою проявити свої знання.

Богдан Євстафійович також попросив керівників закладів звернути особливу увагу на протипожежну безпеку у школах. Через трагедію в Росії напередодні на засіданні Кабміну було прийнято рішення про тотальні перевірки в розважальних, торгівельних закладах, але і в школах необхідно перевірити справність протипожежних засобів, провести навчання, щоб усі добре знали, як діяти в разі надзвичайної ситуації.

Домовилися також про відпрацювання ближчим часом забезпечення безпеки під час проходження ЗНО з усіх предметів, створення умов у пунктах тестування.

1 of 6