Ужгород переймав досвід Тернополя у реформуванні системи охорони здоров’я та впровадженні технологій «розумного міста»

3 роки ago admin 0

Заступник Ужгородського міського голови Олександр Білак, начальник управління охорони здоров’я Ужгородської міської ради Василь Решетар та головний лікар Ужгородського міського центру первинної медико-санітарної Тетяна Козак перебувають із навчальним візитом у Тернополі. Тут протягом двох днів – 29-30 березня проходило засідання на тему: «Досвід Тернополя у реформуванні системи охорони здоров’я та впровадженні технологій «розумного міста» для підвищення якості медичних послуг».

Представники медичних управлінь із різних міст України обмінялися досвідом та обговорили: особливості реформування первинної ланки медичної допомоги в Тернополі, застосування сучасних IT-технологій в управлінні медичними закладами, процедуру автономізації закладів охорони здоров’я та ключові аспекти вторинної (спеціалізованої) ланки меддопомоги тощо.

Захід відбувся в рамках реалізації проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який втілює Асоціація міст України в рамках загальнонаціональної програми «Маршрути успіхів» за підтримки USAID.

1 of 10