Мукачівські лісівники зміцнюють міжнарожну співпрацю

2 роки ago admin 0

Делегація представника Франкфуртського зоологічного товариства Золтана Куна перебуває на запрошення Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства відвідала Мукачівський держлісгосп з метою ознайомлення та обміну досвіду. Міжнародна співпраця з міжнародними партнерами лісівників Закарпаття зміцнюється з кожним роком. 

Так у середу, 28 березня, у рамках співпраці Українського товариства охорони птахів  з Франкфуртським зоологічним товариством відбувся візит до ДП «Мукачівське ЛГ» представника Франкфуртського зоологічного товариства Золтана Куна та представників Українського товариства охорони птахів Василя Мочана та Вікторії Шевчук.

Мета візиту  – ознайомлення з особливостями ведення лісового господарства та обмін досвідом. Під час візиту гостей було ознайомлено з господарською діяльністю та особливостями ведення лісового господарства нашого підприємства, також гості відвідали дендрологічний парк та розсадник  у ВЛНС «Березинка» ДП «Мукачівське ЛГ».

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

 
 

Делегація представника Франкфуртського зоологічного товариства Золтана Куна перебуває на запрошення Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства відвідала Мукачівський держлісгосп з метою ознайомлення та обміну досвіду. Міжнародна […]