Виїзні профінформаційні заходи для молоді

11 місяців ago admin 0

1Вибір майбутньої професії – серйозний крок, який випускники роблять на підставі власних природних здібностей та інформації, отриманої з різноманітних джерел. Державна служба зайнятості допомагає учням розширити свої уявлення про світ професій, визначити свої нахили та здібності і зробити свідомий вибір професії.

У сучасних умовах професійна орієнтація населення, зокрема, шкільної молоді, є одним із головних напрямків державної політики зайнятості. У зв’язку з цим профорієнтаційна робота розгортається у принципово новому форматі, в якому акценти зміщено від регулювання поточної ситуації на ринку праці до профілактики безробіття, особливо молодіжного. Світ професій дуже рухливий: немала частина старих професій зникає, на заміну їм виникає багато нових. Кожен учень повинен мати якомога більше інформації про професії, їх особливості, вміти порівняти свої можливості з вимогами до професії.

Протягом 20-21 лютого фахівцями Хустського міськрайонного центру зайнятості були проведені профінформаційні групові заходи для майбутніх випускників загальноосвітніх шкіл Хуста. Начальник відділу активної підтримки безробітних центру зайнятості Мар’яна Боїшко разом з заступником начальника відділу з добору Окремого регіонального центру комплектування Західного регіонального управління Держприкордонслужби України Олексієм Маніком та доцентом кафедри англійської мови Національної академії Держприкордонслужби України (м. Хмельницький) Андрієм Балендром розповіли про переваги навчання і умови вступу до єдиного сучасного прикордонного вищого багатопрофільного військового навчального закладу,  умови прийняття на службу за контрактом до лав Державної прикордонної служби на території Закарпатської області.

Мета такої роботи – мотивація учнівської молоді до вибору актуальних на ринку праці професій, ознайомлення із станом ринку праці, з послугами центру зайнятості, та запрошення всіх бажаючих для проходження профорієнтаційного тестування за допомогою АРМ «Профконсультант», презентація  відеороликів  професійного спрямування, ознайомлення із платформою Державної служби зайнятості з профорієнтації та розвитку кар’єри у онлайн форматі, профорієнтаційним тестуванням за методикою «Магеллано Університет». В заходах прийняло участь близько 160 осіб.

Хустський міськрайонний центр зайнятості.

2 3 4 5 6