Працівникам колійно-машинної станції нагадали основні вимоги з охорони праці

10 місяців ago admin 0

Робочу зустріч з питань охорони праці провів днями з працівниками регіональної філії Львівської залізниці Виробничого підрозділу Ужгородської колійної машинної станції головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді на транспорті та зв’язку Управління Держпраці у Закарпатській області Ігор Кос.  

Підприємство, на якому побував посадовець, спеціалізується на виконанні планових робіт з ремонту колії на експлуатаційних частинах залізниці. Тому має справу з об’єктами підвищеної небезпеки (наявний склад зберігання балонів з небезпечними речовинами).

Отож, наголошуючи на необхідності періодичного здійснення основних профілактичних заходів щодо запобігання виробничому травматизму, фахівець Управління Держпраці акцентував увагу колективу КМС на таких питаннях, як  ідентифікація об’єктів підвищеної небезпеки; забезпечення працівників спецодягом та спецвзуттям; порядок проведення інструктажів з працівниками та розроблення інструкцій з ОП (посадових та за видами робіт); проходження медоглядів, а також  навчань з питань ОП керівників підприємств і підрозділів.

Як зауважив Ігор Кос, «навчання та систематичне підвищення рівня знань працівників з питань охорони праці є основою безпеки праці і необхідною умовою вдосконалення системи управління охороною праці».

Учасникам зустрічі були  роз’яснені також положення постанови КМУ «Про порядок проведення  розслідування та ведення обліку нещасних випадків, профзахворювань і аварій на виробництві». Водночас фахівець Управління Держпраці нагадав, які вимоги передбачені нормативно-правовими документами щодо отримання дозволів та декларування відповідності матеріально-технічної бази, і традиційно відповів на всі  запитання, що виникли в присутніх у ході проведення заходу.