Понад 13,7 тисяч куб.м. паливних дров реалізував Виноградівський держлісгосп населенню за 2017

3 роки ago admin 0
З ростом цін на енергоносії серед населення зростає попит на альтернативний вид палива – дрова. Так, за останні два роки попит на тверде паливо серед населення Виноградівського району зріс на 640 куб.м.! Якщо у 2016 році Виноградівський держлісгосп реалізував населенню 13 147 куб.м. паливних дров, то у 2017 році ця цифра сягнула вже 13 788 куб.м.
Окрім того, майже 500 куб.м. паливної деревини було реалізовано закладам соціальної сфери району та бюджетним установам для обігріву навчальних закладів, закладів культури, сільських та селищних рад. У зв’язку з наростанням ажіотажу в опалювальний осінньо-зимовий період, ДП «Виноградівський лісгосп» закликає мешканців  району не чекати початку опалювального сезону, а завчасно звертатися за випискою паливних дров, щоб уникнути затримок у поставках.
Нагадуємо: щоб придбати дрова для опалення, необхідно звернутися із заявою у ДП «Виноградівський лісгосп», оплатити вартість дров та з отриманим нарядом на відпуск лісопродукції звернутися до майстра лісозаготівельних робіт зазначеного на наряді лісництва. Для зручності, лісопродукція відпускається з найближчого лісництва, де проводиться рубка та є відповідна деревина на залишку.
Лісгосп не надає послуги з транспортування лісопродукції, тому громадянам необхідно попередньо подбати про наявність транспорту в обумовлений день, щоб  забрати дрова з верхнього/проміжного складу лісництва.
Виписка дров проходить у четвер з 9:00 до 11:00 год. за адресою: м. Виноградів, вул. Копанська, 178. Тел.:  2-14-35. При собі необхідно мати реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).
Вартість паливних дров для населення на 1 квартал 2018 року становить:

 

Порода

Базис поставки (склад)

Ціна, грн./куб.м.

Довжина, м

Твердолистяні

Верхній

400,00

1

Твердолистяні

Проміжний

620,00

1

М’яколистяні

Верхній

330,00

1

     

З ростом цін на енергоносії серед населення зростає попит на альтернативний вид палива – дрова. Так, за останні два роки попит на тверде паливо серед населення […]