До уваги громадян!

3 роки ago admin 0


Відповідно до вимог пункту 5 Порядку повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного та місцевих бюджетів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 03.09.2013 № 787 повернення помилково або надміру зарахованих до бюджету податків, зборів, платежів та інших доходів бюджетів здійснюється за поданням органів, що контролюють справляння надходжень бюджету.

     Постановою Кабінету Міністрів України від 16.02.2011 №106 «Деякі питання ведення обліку податків, зборів, платежів та інших доходів бюджету» органом, що контролює справляння надходжень бюджету за кодом бюджетної класифікації 22030100 «Судовий збір» визначено суди, ДСА.

      У зв’язку із внесенням змін до частини четвертої статті 15 Закону України «Про виконавче провадження» в частині визначення Державної судової адміністрації України стягувачем за рішеннями про стягнення судового збору на користь держави листом від 10.02.2017 № 11-1027/17 судам та територіальним управлінням ДСА України повідомлено реквізити рахунку для зарахування до державного бюджету надходжень за кодом класифікації доходів бюджету 22030106 «Судовий збір» ( стягувачем є Державна судова адміністрація України).

Ураховуючи викладене, органом, що контролює справляння до бюджету надходжень за кодом класифікації доходів бюджету 22030106 «Судовий збір (стягувачем є Державна судова адміністрація України)» є ДСА України.

Подання на повернення помилково сплачених коштів з рахунка, відкритого в органі Казначейства для зарахування надходжень судового збору за подання заяв, скарг до конкретного суду, здійснюється відповідним судом.

 

 

                                                                                       Прес-служба Мукачівського міськрайонного суду