Пропонують співпрацю

3 роки ago admin 0

ГО «Тюркська діаспора» пропонує співпрацю з підприємствами аграрного сектору району.

Дана організація зосереджує свою діяльність на створенні сприятливих умов для об’єднання у своїх рамках представників громадських організацій, фінансово-промислових, торгових компаній та інших. Здійснює свою діяльність шляхом організації бізнес-форумів (у т.ч. фермерська діяльність – розведення овець та ВРХ), ярмарків-виставок, фестивалів, конференцій). Забезпечує можливість проведення переговорів щодо залучення інвестицій та ефективності ведення господарської діяльності, економіки та укладання контрактів і т.д. між зацікавленими сторонами.

Пропонує організацію та проведення зустрічей з представниками тваринницьких господарств, фізичними особами, які бажають продавати ВРХ, вівці та покупцями – представниками тюркського світу.

У разі зацікавленості звертатися до голови ГО «Тюркська діаспора» Іджран Якуб огли Абдуллаєв, е-mail: ABDULLAYEV-hlJRAN@ukr.net, тел.(+38) 063-589-1 9-2 1,067-574-42-65,095-346-2 1 -39. Для листів: Харків-7, вул. Миру, 26,к.45, Україна, 61007.

Зацікавлених суб’єктів господарювання району просимо звертатися до відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації.

ГО «Тюркська діаспора» пропонує співпрацю з підприємствами аграрного сектору району. Дана організація зосереджує свою діяльність на створенні сприятливих умов …