У міськраді засідала «земельна» комісія

1 рік ago admin 0

 

Сьогодні 22 січня у міськраді засідала постійна депутатська комісія з питань комунальної власності та земельних відносин.

На порядок денний засідання було винесено 12 проектів рішень:

1. Про затвердження детального плану території в межах міста Мукачево в руслі річки Латориця для розміщення міні-гідроелектростанцій (міні-ГЕС).

2. Про проведення комплексу підготовчих та організаційних заходів з впорядкування документації по будівлі, розташованої за адресою: м. Мукачево, пл. Кирила і Мефодія, 30.

3. Про встановлення меж землекористувань підприємств, установ, організацій, суб′єктів підприємницької діяльності та громадян на землях міста Мукачева.

4. Про передачу, надання, вилучення земельних ділянок громадян м. Мукачева.

5. Про передачу земельних ділянок у приватну власність.

6. Про сервітутне землекористування та затвердження істотних умов договорів.

7. Про оголошення аукціону, затвердження початкової ціни та інших особливих умов аукціонного продажу майна комунальної власності територіальної громади м. Мукачево – будівлі центрального теплового пункту-котельні, розташованої за адресою: м. Мукачево, бульвар Гойди Юрія, 1-Б.

8. Про надання дозволу на проведення експертної оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення для підприємницької діяльності, що підлягають передачі у власність шляхом викупу.

9. Про врегулювання майнових відносин у будинку по вул. Духновича Олександра, 89, у м. Мукачево.

10. Про оренду вбудованих нежитлових приміщень по вул. Беляєва Павла космонавта, 7 в м. Мукачево.

11. Про передачу у власність земельних ділянок шляхом викупу, затвердження звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок, що відчужуються, затвердження ціни та інших істотних умов договорів купівлі-продажу.

12. Про визначення земельних ділянок несільськогосподарського призначення

комунальної власності для продажу на земельних торгах та виготовлення документації із землеустрою

У зв’язку з тим, що міським головою було ініційовано проведення повторних громадських слухань та плебісциту з питання розміщення міні-ГЕС, проект рішення «Про затвердження детального плану території в межах міста Мукачево в руслі річки Латориця для розміщення міні-гідроелектростанцій (міні-ГЕС)» за пропозицією голови комісії одноголосно було знято з розгляду.

Наступне засідання комісії відбудеться завтра, о 14:00 год.