Військовій частині та Нацгвардії міський голова Богдан Андріїв передав спорядження, найбільш потрібне у зоні бойових дій

3 роки ago admin 0

Чимало речей, потрібних насамперед у зоні бойових дій, сьогодні Ужгородський міський голова Богдан Андріїв передав військовим Національної гвардії України, які дислокуються в нашому місті.

За прийнятою депутатами міськради Програмою матеріально-технічного забезпечення військових частин закупили ще наприкінці року інструменти та спорядження загалом на 40 тисяч гривень. Усі речі підібрали на прохання самих захисників – що важливо з їхньої практики у зоні АТО. Зокрема, металопрофіль, перфоратор, «болгарку», маску зварювальника, розкладні ліжка, казани, вентилятори, контейнери для їжі, одяг, планшет-органайзер та чимало іншого.

Міський голова також оглянув спальні казарми, овочесховище, поцікавився, чи готуватимуть бійцям кутю та інші різдвяні страви і привітав усіх із прийдешніми святами.

Відтак Богдан Євстафійович побував у військовій частині А1778, яка розміщена на вулиці Другетів і передав закуплене для них спорядження. Це – універсальний набір інструментів, 2 бензопили, електрична лебідка, провід, генератор, мотопомпа, олива моторна, кутова шліфмашина, мотокоса, електрообігрівач тощо – загалом майже на 43 тисячі гривень.

Майже всі військові цієї частини, зокрема й командир, зараз на сході країни, їм Богдан Андріїв попросив передати слова вдячності за те, що захищають Україну, вітання з Різдвом, щирі побажання бійцям та їхнім родинам.

1 of 17