Вітання з Різдвом Христовим Валерія Мурги!

1 рік ago admin 0

Христос Рождається! Славімо його! Православні всього світу святкують Різдво. На столі вже стоять 12 страв. Головною з них є кутя. Колядники довчають різдвяних пісень. І всі чекають зірку на небі, яка сповіщає волхвів про народження Спасителя!

Свято Різдва Христова створює особливий, піднесений настрій в кожній закарпатській родині, оселі. Вони з’єднують нас, створюють саму світлу атмосферу, народжуючи радісні почуття і добрі надії

В ніч на Різдво творяться всякі чудеса. Вважається, що в цю ніч відкриваються небеса, всі земні води, джерела, джерела і колодязі наділяються чарівної цілющою силою, а якщо в цю ніч хтось загадає бажання, воно обов’язково повинно здійснитися.

Як Господь приходить спасти цей світ, так нехай у наших серцях запанують Благодать Божа, радість, мир, надія на вічне блаженне життя та спасіння, надія на краще життя для всіх нас!

Бажаю Вам міцного здоров’я, достатку, любові та всього самого найкращого.

З повагою, начальник Закарпатського ОУЛМГ Валерій Мурга!

Різдво мистецьке на закарпатських картинах (ФОТО)Христос Рождається! Славімо його! Православні всього світу святкують Різдво. На столі вже стоять 12 страв. Головною з них є кутя. Колядники довчають різдвяних пісень. І всі […]