Свалявський лісгосп новорічні ялинки вирощує на спеціальних плантаціях

4 роки ago admin 0

На території Свалявського лісгоспу розміщені 12 лісових розсадників, 6 із яких постійні, а 6 тимчасові.

У лісах заборонено проводити рубки головного користування, а рубки, пов’язані з веденням лісового господарства, передбачають створення естетичних лісових ландшафтів зі спеціально підібраним асортиментом деревних і чагарникових порід, що благотворно впливають на емоційний стан та здоров’я відпочиваючих.

На території лісфонду Свалявщини створено спеціальні плантації, де вирощуються хвойні дерева до новорічних свят.

Як зазначають лісівники, перед святами на цих ділянках й було заготовлено частину ялинок для реалізації населенню та державним установам району. Решту новорічних дерев щорічно заготовляють під час розчищення просік та смуг відведення ліній електропередач. Цього року планувалося заготовити 400 новорічних красунь, однак це не означає, що стільки зрубали. Наразі лісівники підбивають підсумки новорічно-різдвяної ялинкової кампанії.

Лісівники Закарпаття також наголошують, що всі ялинки, які реалізовуватиме підприємство, мають відповідне маркування, що засвідчуватиме їх легальність.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

 
 

На території Свалявського лісгоспу розміщені 12 лісових розсадників, 6 із яких постійні, а 6 тимчасові. У лісах заборонено проводити рубки головного користування, а рубки, пов’язані з […]