Обласна філармонія запрошує на останній цьогорічний концерт "Святкуємо разом!"

1 рік ago admin 0

27.12У багатьох закарпатських оселях вже миготять веселими вогниками ялинки, столи ваблять святковими стравами, родини збираються дружнім колом, пускають колядників. Урочисті літургії і колоритні бетлегеми, радість і сміх, подарунки та сюрпризи, гості й частування – для християн західного обряду Різдво вже настало! Важко залишатися осторонь і тим, хто ще чекає на народження маленького Ісуса. І якщо не самим святом, то його передчуттям живе кожна оселя і кожна родина.

Поринути у чарівну атмосферу Різдва запрошують і камерно-інструментальний ансамбль “Угорські мелодії” та солістка Закарпатської обласної філармонії Катерина Гажо (орган): 27 грудня артисти представлять програму “Együtt ünnepelünk!” (“Святкуємо разом!”).

На меломанів чекають колядки і відомі різдвяні мелодії, угорські, словацькі, українські народні пісні і танці, арії і дуети з відомих оперет, шедеври світової музичної класики.

Крім Катерини Гажо соло виконають Оніка Нодь (сопрано), Іштван Халус (тенор), Андрій Свид (тенор, контрабас), Євген Цанько (акордеон) та керівник колективу Діана Гавата (віолончель).