"Оригамі по-українськи. Різдвяні фантазії" представить в Ужгороді Оксана Лібак

3 роки ago admin 0

25.12У рамках відзначення Року Японії в Україні та за офіційної підтримки Посольства Японії в Україні 27 грудня у виставкових залах Закарпатського обласного музею народної архітектури та побуту відкриється персональна виставка робіт Оксани Лібак – члена Спілки дизайнерів України, керівника гуртка оригамі Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді (ЗОЦНТТУМ), методиста Малої академії наук (МАН). 

Оксана Лібак народилася 8 жовтня 1963 р. в с.Сторожниця Ужгородського району. В 1985 р. закінчила фізичний факультет УжНУ з відзнакою. Оригамі займається майже усе своє свідоме життя, починаючи з 1980 р. Студентське захоплення, яке народилося з любові до математики та стереометрії ще у школі, поступово переросло в професію. Сьогодні Оксана Лібак – керівник гуртка “Оригамі” Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Улюблені теми майстрині: трансформація площини, модульне оригамі, кусудами, снапологія. 

Оксана Лібак любить часто повторювати: “Я думаю як математик, але шукаю у створеній формі художню досконалість, образний зміст”.