Андрій Балога звітує перед громадою Мукачева

2 роки ago admin 0

 

Міський голова Мукачева Андрій Балога звітує перед громадою міста про виконану за рік роботу. Таку практику він започаткував ще минулого року. Сьогодні зустрічі з мукачівцями проходили в приміщенні гуманітарно-педагогічного коледжу з мешканцями мікрорайону Росвигово та в приміщенні ЗОШ №2 з мешканцями мікрорайонів Підгоряни, Борок-Телеп, вулиці Івана Франка.

За рік в місті вдалося зробити чимало в плані благоустрою. Мукачівці мають змогу користуватися комфортабельними автобусами – цьогоріч місто закупило 20 транспортних одиниць «Ісузу». Впроваджено унікальний на теренах країни проект оплати проїзду електронними квитками та безконтактними картками – і цю технологію вже переймають інші міста.

Мукачево – одне з перших міст країни, яке систематично вирішує питання з виділення земельних ділянок військовим, учасникам АТО. В місті учасники АТО отримали можливість оформити у власність 646 земельних ділянок загальною площею понад 40 гектарів. 1,6 млн. місто дофінансувало на придбання житла для родин загиблих Героїв.

За останній рік 544 мукачівців змогли отримати кошти з міського бюджету на лікування важких недуг. Це і пересадка органів, онкозахворювання, кардіологічні операції, ендопротезування та інші важні хвороби. За рік по програмі “Додаткового соціально-медичного захисту мукачівців” профінансовано 3 012 заяв на загальну суму понад 15 млн.

Місто – єдине в області, де безкоштовно харчуються всі учні початкових класів та пільговики 1-11 класів. Капітально відремонтовано 4 школи, 2 дитсадки, облаштовано 5 соляних кімнат у дитсадочках. Вперше за останні 25 років відкрито дитсадок на 170 місць на Першотравневій Набережній. Вже наступного понеділка новосілля справлятимуть в оновленому Мукачівському центрі дитячої та юнацької творчості. Для навчальних закладів закуплено обладнання на 7,4 млн. гривень. Завершується будівництво корпусів початкової ланки НВК «Гармонії» на 200 школярів.

Відкрито цьогоріч нове відділення жіночої консультації, де встановлено обладнання, аналогів якому нема в області. Всі породіллі цього року почали отримувати подарункові набори. В медичних закладах впроваджено електронну історію пацієнта. Місто витрачає на медикаменти на одного пацієнта в день в чотири рази більше, ніж середньому по області. І надалі всі пацієнти, які перебувають на стаціонарному лікування отримують всі ліки безкоштовно. В міській лікарні почали проводити унікальні операції з ендопротезування. На придбання ліків виділялося 21,3 млн. гривень, 3 млн. – на придбання медичного обладнання, 11 млн. – на реалізацію медичних програм. 65 тисяч мукачівців отримали у «Соціальній аптеці» ліки безкоштовно.

Місто й надалі проводить капремонт багатоповерхівок – загалом за рік відремонтували 32 дахи, ще 18 – ремонтують. Відремонтували 11 ліфтів у багатоповерхівках. Відремонтовано 78 вулиць, в тому числі завершують капремонт вулиць Старої та Руська. Вдалося відремонтувати 14 внутрішньокварталдьних проїздів, у мікрорайонах встановлено 7 дитячих майданчиків. 53 соціально незахищених містян коштом бюджету отримали газові котли. Триває програма із забезпечення містян цілодобовим водопостачанням. Наразі тариф на цю послугу є найнижчим в області і одним з найнижчих в країні. Влада планує і на наступний рік продовжити мораторій на підвищення тарифу.

Зважаючи на численні скарги містян було ще додатково облаштовано два обмежувачі руху великогабаритного транспорту на вулицях Івана Франка та Свалявській.

Формат зустрічі було проведено в формі діалогу, в ході якого мешканці мікрорайону змогли озвучити свої проблеми та пропозиції щодо проведення ремонтних робіт. Також на контроль взято й питання, які піднімали містяни.

Вже завтра – о 17:30, в сесійній залі міськради міський голова проводитиме зустріч з мешканцями центральної частини міста, мікрорайону ДЮСШ ,а о 18:30, в ЗОШ №16 – з мешканцями мікрорайонів Паланок, Доси, Черемушки.