У міській раді пройшли громадські слухання

3 роки ago admin 0

Громадські слухання щодо детального  плану території, обмеженої вулицями Василя Докучаєва, Собранецькою, Олександра  Грибоєдова до центральної міської клінічної лікарні в Ужгороді провели сьогодні в сесійній залі Ужгородської міської ради.

Архітектор Олександр Шеба, який представляв проект, відзначив, що територія невелика – 10,7 га, біля міської лікарні, там щільна забудова. Насамперед провели впорядкування зонування, бо за розробками профільного інституту були певні неточності, помилки, а всі об’єкти залишаються в межах, які є.  

На території, яку винесли на обговорення, житлова забудова займає 0,72 га і це лише індивідуальна або багатоквартирна не більше 4 поверхів.  

Площа забудови комерційного призначення – 0,39 га; асфальтобетонного покриття та мощення – 1,1 га; площа озеленення – 6,2 га. За словами Шеби, з вулиці Котловинної запланували зробити проїзд на Василя Докучаєва, досі там тупик.

Зауважень до детального плану не надійшло ні за час, відколи проект оприлюднили на сайті Ужгородської міської ради, ні сьогодні, під час громадських слухань.  

1 of 8