ЗАЯВА ПРО НАМІРИ (вул.Гагаріна)

3 роки ago admin 0

ЗАЯВА ПРО НАМІРИ (вул.Гагаріна)

 

1. Інвестор (замовник):Управління міського господарства виконавчого комітету Мукачівської міської ради. Адреса – 89600, Закарпатська обл., м. Мукачево, пл. Духновича 2. Тел.:+38 (03131)5-44-68.

2. Місце розташування майданчику будівництва:Територія розташована по вул.Гагаріна, м. Мукачево, Закарпатська обл.

3. Характеристика діяльності (об’єкту):

Реконструкція вул. Гагаріна у м. Мукачево, Закарпатської області, включає: перевлаштування існуючих мереж зовнішнього водопостачання та мереж зовнішньої каналізації, влаштування асфальтобетонного дорожнього покриття на ділянці довжиною 834 м; організація відведення поверхневих стічних вод.

Згідно з переліком, затвердженим постановою КМУ за №808 від 28 серпня 2013 р. дані проектні роботи не належать до видів діяльності та об’єктів, що становлять підвищену екологічну небезпеку.

Транскордонний вплив від проектованої діяльності буде відсутній.

4. Соціально-економічна необхідність планової діяльності:Покращення транспортної інфраструктури та соціально-побутових умов мешканців.

5. Потреба в ресурсах при будівництві проектованого об’єкта:

  • Земельних: непотрібно.
  • Енергетичних: електроенергія – 1016,414кВт*год.; дизельне паливо та бензин для будівельних машин та механізмів – 21144,863кг; мастильні матеріали – 889,805кг.
  • Водних: 382,585м3 води технічної якості для забезпечення будівельних потреб.
  • Трудових: 31963,57люд*год.

Не передбачається зміни існуючої потреби в ресурсах, які залучаються під час експлуатації.

6. Транспортне забезпечення (під час будівництва та експлуатації): під час будівництва – автомобільний транспорт та спецтехніка відповідних будівельних організацій.

7. Екологічні і інші обмеження планової діяльності: відсутні.

8. Необхідна еколого-інженерна підготовка і захист території: не передбачаються.

9. Можливі впливи планової діяльності:

  • Повітряне середовище – під час виконання будівельних робіт: незначні викиди в атмосферне повітря під час переміщення ґрунтів, пилячих будівельних матеріалів та будівельного сміття спецтехнікою, викид вихлопних газів під час роботи двигунів автотранспорту та будівельної спецтехніки, викид шкідливих газів під час зварки металів. Викиди не будуть перевищувати нормативні вимоги (ГДК для населених пунктів). Під час експлуатації викиди не передбачаються.
  • Клімат і мікроклімат – не передбачається.
  • Водне середовище – позитивний, буде створено можливість організованого відведення стоків.
  • Ґрунти – тимчасовий вплив від переміщення ґрунтів протягом періоду будівництва.
  • Рослинний і тваринний світ, заповідні об’єкти – не передбачається.
  • Навколишні соціальне та техногенне середовища – позитивний, покращить соціально-побутові умови проживання населення.

10. Відходи виробництва, можливість їх повторного використання, утилізації та знешкодження: передбачається утворення будівельних відходів та твердих побутових відходів від залученого у будівельних роботах персоналу – розрахункові кількості утворення та метод утилізації будуть визначені проектом.

11. Об’єм виконання ОВНС: в обсязі відповідно до ДБН А.2.2-1-2003.

12. Участь громадськості: не обов’язково. В разі виникнення питань або пропозицій звертатись протягом 30 днів за адресою – Мукачівська міська рада: 89600, Закарпатська обл., м. Мукачево, пл. Духновича, 2. Тел.: +38 (03131)5-44-68.