Ужгородський район: костюми рятувальників одягли учні Камяницької школи

3 роки ago admin 0

29 листопада співробітники Ужгородського міськрайонного відділу спільно з рятувальниками 14-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Ужгород провели пізнавальний захід для учнів  загальноосвітньої школи I-III ступенів у с. Кам’яниця Ужгородського району.

Школярам у доступній формі розповіли про причини виникнення пожеж та правила поведінки під час їх виникнення. Нагадали за яким номером телефону необхідно викликати рятувальників та застерегли від дитячих пустощів з вогнем.

Також окремо звернули увагу присутніх на дотриманні правил поведінки під час виявлення підозрілих знахідок та попередили про небезпеку використання піротехнічних виробів.

Та найбільше захоплення у школярів викликала пожежна машина, на якій приїхали рятувальники. Дітки ознайомились із пожежно-рятувальним обладнанням, яке використовується під час гасіння пожеж та порятунку людей в різноманітних надзвичайних ситуаціях. Також скористалися нагодою приміряти на себе елементи бойового одягу пожежних.  Особливі враження у дітей викликало гасіння умовної пожежі за допомогою подачі води від пожежного автомобіля.

Для засвоєння отриманої інформації присутні отримали відповідні пам‘ятки.

Як повідомляють в Управлінні ДСНС України у Закарпатській області, подібні заходи відбуватимуться й надалі, й до початку зимових канікул охоплять майже всі загальноосвітні заклади області.

IMG-4d33f1a4526f5b9b5c4cdf0d5eedf7c2-V.jpg   IMG-84564a6df10cd89a7ef138885774f3a7-V.jpg

 

IMG-cc8afc6bf17f894a2891291ab9c15d40-V.jpg

 

У ДСНС України у Закарпатській області