У Мукачеві триває “Зірковий листопад”

3 роки ago admin 0

У третій день традиційного театрального фестивалю “Зірковий листопад”, який цьогоріч проходить за підтримки міського голови Андрія Балоги та в рамках святкування 70-річчя творчої діяльності Мукачівського драматичного театру, глядачі сміялися і співпереживали разом з героями комедії на дві дії “Звідки беруться діти?”, яку чудово зіграли на сцені міського театру Мукачева актори Львівського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Юрія Дрогобича (м.Дрогобич).

Сьогодні на мукачівську публіку чекає драма “Мойсей” Івана Франка від Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру.

Цей глибокий філософський твір про майбутнє українського народу, про взаємовідносини вождя і народу в процесі наполегливого шукання “обітованої землі”. В основі поеми Франка – біблійний сюжет. Історія починається з того моменту, коли євреї на чалі з Мойсеєм після сорокалітніх блукань пустелею нарешті дійшли до обіцяної землі. Та Мойсей поступово втрачає авторитет: народ жаліється і бунтує, забувши про заповіді і обіцянки…

Запрошуємо до міського театру. Початок вистави о 18.00 год.