Юні мукачівці поринули у казковий світ Астрід Ліндгрен

3 роки ago admin 0

14 листопада, в день святкування 110-ї річниці від дня народження «мами Карлсона і Пеппі», улюбленої письменниці- казкарки мільйонів дітей і дорослих – Астрід Ліндгрен, Мукачівська міська бібліотека для дітей запросила на літературний глобус «Бешкетники Астрід Ліндгрен» своїх друзів – учнів 5-6 класів СШ №4 (бібліотекар – Наталія Салієнко) та постійних читачів бібліотеки.

Під час заходу бібліотекарі знайомили дітей з біографією письменниці, її життям, першими літературними спробами і, звичайно, героями, які принесли Ліндгрен світове визнання. Але хто може краще та колоритніше розповісти про Пеппі та Карлсона? Звичайно ж – самі герої. Завдяки маленьким помічникам бібліотекарів – Кідаловій Марії (учениці 6 класу ЗОШ №20) та Гураничу Руслану (учню 5 класу ЗОШ№1), які виконали ролі відповідно Пеппі та Карлсона, глядачі поринули у казковий світ пригод.

Познайомитися з іншими, не менш цікавими персонажами книг Астрід Ліндгрен, дітей у бібліотеці також «запросив» книжковий комод, книги з якого – «Пригоди Еміля з Льонеберґи», «Брати Левине Серце», «Міо, мій міо», «Роня, дочка розбійника» та інші книги зі своїх сторінок покличуть читача за собою у захопливі подорожі.

Озброєні певною інформацією юні учасники заходу мали змогу перевірити набуті знання на своєрідній Ігровій агенції. А питання до вікторин пропонували Пеппі та Карлсон.

На завершення на усіх чекав перегляд мультфільму «Карлсон, що живе на даху» українського озвучення та родзинка заходу – фото на згадку біля фотозони з казковими персонажами.