Федір Шандор про інтелектуальну власність та брудні кампанії після публікації про підробку торту «Ужгород»

2 роки ago admin 0

Федір Шандор заявляє, що після публікації про підробку торту «Ужгород» проти нього та Валентина Штефаньо розпочались брудні кампанії, які тривають і по сьогоднішній день. Про це він написав на своїй сторінці у Фесйбук.

– Увага! Відносно мого посту про підробку торту «Ужгород» від Валентина Штефаньо, та усіх брудних компаній у його та мою сторону, які тривають по сьогоднішній день. Є таке поняття – інтелектуальна власність, якщо коротко – це результат інтелектуальної, творчої діяльності однієї людини (автора, виконавця, винахідника та інш.) або кількох осіб. Не буду розписувати, погугліть, якщо цікаво і хочете, для себе розібратись!, – написав  Федір Шандор.

Далі цитата:

Відносно адреси цеху на якому раніше вироблявся торт «Ужгород» від Валентина Штефаньо
1. Є таке поняття Private label (приват лейбл) тобто, розміщення виробництва на сторонніх виробничих потужностях. Прикладом є багато світових брендів, у всіх видах промисловості, від харчової до важкої, які виробляються від Африки до Закарпаття. В Ужгороді, наприклад, декілька фабрик шиють для відомих брендів певний вид продукції (одяг, взуття…), але ні одна фабрика не претендує на назву, наприклад Gucci, Armani… У кожному супермаркеті є продукція під власною торгівельною маркою (премія, №1…) які виробляються на сторонніх виробничих потужностях і супермаркет здійснює, виключно, контроль якості продукції, і ні один виробник не дозволить собі реалізовувати продукцыю під їх товарними знаками в інші мережі. В мережах супермаркетів, на полицях присутня велика кількість товарів, і якщо Ви звернете увагу, то багато різних торгівельних марок виробляються на одних і тих самих потужностях виробництва, але під різними назвами – власники у них різні! Існує багато компаній, які взагалі не мають заводів, устаткування і т.д., але вони присутні по всій Україні.
Такий вид співпраці широко поширений у цілому світі і в Україні теж, хочу звернути увагу, що під час співпраці, власник виробничих потужностей (обладнання) також отримує чималі прибутки, за які купує нове обладнання, покриває витрати пов’язані з виробництвом і т.д. У випадку розбіжностей між замовником і виконавцем, що до співпраці, виконавець (власник обладнання, приміщення… ) ні в якому разі не претендує на інтелектуальну власність (Бренд) замовника. Замовник у свою чергу не претендує на власність обладнання, приміщень, автопарку тощо.
Відносно створення торту «Ужгород»
1. Ідею торта «Ужгород» і його рецептуру, розробив Валентин Штефаньо спільно із своєю сестрою Валентиною.
2. Презентація торта відбулась у січні 2011 році
3. ТМ «Shtefanyo» і ТМ «ЖГОРОД» (Для кондитерських виробів) належить виключно Валентину Штефаньо, це його інтелектуальна власність, яка документально підтверджена.
4. Торт «Ужгород» зареєстрований Валентином у глобальній системі GS 1 за штрих кодом, який дійсний у будь-якій країні світу.
5. Валентин Штефаньо, має право розміщувати виробництво продукції під своїми торгівельними марками на будь-яких виробничих потужностях і особисто контролювати якість сировини та готової продукції, що він і робив останні роки.
Протягом багатьох років цех, за адресою, якою так рясніє інтернет, виробляв для Валентина продукцію по принципу (Private label), отримуючи з цього прибутки, які успішно вкладались у теж саме обладнання та модернізацію того самого цеху, який так і залишився за тією адресою, але це не дає власникам обладання, приміщення… нехтувати або обходити інтелектуальну власність Валентина, шляхом зміни шрифту, ваги, кольору і т.д. справжній торт «Ужгород» виробляє виключно Валентин Штефаньо, який є єдиним його творцем, власником і виробником. Усе інше – порушення авторських прав!
На жаль на практиці є недобросовісні власники виробничих потужностей (обладання, приміщення…) які з часом розуміють, що ідея працює… так до прикладу можна зустріти не adidas a abibas, або значок компанії nike з додатковим хвостиком і так далі, чи це не підробка?
Не порушуйте авторські права! Поважайте інтелектуальну власність!