Перевірка цільового використання державної соціальної допомоги

1 рік ago admin 0

 

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради інформує, що інспектори сектору соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводять вибіркову перевірку цільового використання державної соціальної допомоги при народженні дитини відповідно до Постанови КМУ від 30 жовтня 2014 р. №623 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо функціональних обов’язків державного соціального інспектора».

Виходячи з вищенаведеного інспектори сектору соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з’ясували, що в громадян м.Мукачево відсутня інформація про роботу сектору соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Тому, вважаємо необхідним донести до громадськості інформацію щодо вибіркового обстеження та перевірки цільового використання даної допомоги.

Відповідно до постанови КМУ від 27 грудня 2001р. №1751 «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми», сім’я (жінка чи чоловік), яка звернулась в управління за призначенням допомоги при народженні дитини при отриманні одноразової допомоги при народжені дитини в розмірі 10320, 00 гривень автоматично підпадає під контроль за цільовим використанням допомоги і створенням належних умов для повноцінного утримання та виховання дітей шляхом проведення вибіркового обстеження окремих сімей.

Сектор соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді