На Іршавщині відзначили річницю визволення від німецько–фашистських загарбників

1 рік ago admin 0
З нагоди відзначення 73-ї річниці визволення Іршавщини від німецько–фашистських загарбників, 27 жовтня, відбувся урочистий мітинг біля пам’ятника воїнам-визволителям в м. Іршава.
Участь у заході прийняли в.о. голови Іршавської райдержадміністрації Ігор Павлишин, в.о. голови райради Володимир Половка, голова районної організації Товариства добровольців Закарпаття – учасників війни Василь Рацин, ветеран II світової Андрій Нодь, ветерани, учасники АТО, військовослужбовці, громадськість.
До пам’ятника воїнам-визволителям керівники району, ветерани, учасники АТО, керівники силових органів поклали квіти та запалили лампадки. Присутні вшанували пам’ять полеглих у часи Другої світової війни  хвилиною мовчання.
З вітальним словом до учасників заходу звернувся голова районної організації Товариства добровольців Закарпаття – учасників війни Василь Рацин.Настоятель православного Свято-Петро-Павлівського храму м. Іршава Отець Василій (Ігнат) відслужив поминальну панахиду. А також помолився за мир та здоров’я наших ветеранів, українців.
Подібні заходи заплановано провести у всіх населених пунктах району. В рамках відзначення цієї дати відбудуться різні просвітницькі заходи у клубно-бібліотечних установах району, а також в освітніх закладах заплановано провести тематичні уроки та виховні години.