Музей просто неба функціонує на території Ужгородського лісгоспу (ВІДЕО)

1 рік ago admin 0
На території Ужгородського держлісгоспу зібрані унікальні зразки мінералів, гірських червонокнижних рослин Карпат та різні експонати лісового господарства.

Музей просто неба – це самобутній ансамбль лісогосподарської спадщини, що складається із взірців лісової й мисливської справи.

У Кам’яниці, на території Ужгородського державного лісового господарства розташований діючий музей просто неба. У музеї просто неба розміщені зразки мінералів, гірських порід та мінералів Карпат, скам’янілих решток тварин і рослин, зібраних працівниками державної лісової охорони протягом останніх років. Окрім того, на території автентичного музею розташувалися різноманітні цікавинки. Музей в Ужгородському держлісгоспі – це прекрасне місце, щоб провести вихідні на природі або ж пообідати в одному з мальовничих місць Ужгородщини, оскільки неподалік від лісгоспу знаходиться декілька бесідок.

Автентичність у флори таки існує. Перший на Закарпатті музей лісового господарства просто неба, який знаходиться на Ужгородщині яскраво це підтверджує.
Більше про музей у відеоматеріалі: