До уваги представників туристичного, готельного та ресторанного бізнесу міста Мукачева!

4 роки ago admin 0

До уваги представників туристичного, готельного та ресторанного бізнесу міста Мукачева!

18-22 жовтня 2017 року проходитиме XVII Міжнародна виставка-ярмарок “ТурЕКСПО” у рамках Львівського міжнародного форуму індустрії та гостинності.

Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності визначна подія у сфері туризму, гостинності та розваг у Західному регіоні України; поєднує в собі дві взаємопов’язаних виставки, а саме міжнародну виставку-ярмарок «ТурЕКСПО» та спеціалізовану виставку «Готельний та ресторанний бізнес».

Виставка-ярмарок «ТурЕКСПО» – це визначна подія у туристичному бізнесі Західної України, місце зустрічі національних та представників міжнародних туристичних організацій, керівників закладів розміщення відпочинку та оздоровлення.

Основна мета виставки – популяризація туристичних можливостей та маловідомих об`єктів України та світу, демонстрація широкому колу фахівців новітніх досягнень в сфері туристичних послуг та гостинності.

Цільова аудиторія відвідувачів виставки: туристичні фірми, ключові працівники оздоровчих та санаторно-курортних комплексів, готелів та інших закладів розміщення, розважальних закладів, інвестори та активні туристи.

Одночасно з виставкою «ТурЕКСПО» проходить виставка «Готельний та ресторанний бізнес».

Урочисте відкриття виставки: 18 жовтня о 11.00

Режим роботи виставки:

18.10 – 11:00 – 18:00

19.10 – 10:00 – 18:00

20.10 – 10:00 – 18:0

Місце проведення: м. Львів, вул. Коперника, 17 (Львівський Палац Мистецтв).

Деталі за посиланням: http://www.galexpo.com.ua/turexpo/

Відділ економіки