Воловецька селищна рада: “Закарпатавтотранс” не виконує свої зобов’язання

3 роки ago admin 0
Як добре відомо всім мешканцям і гостям Воловця, автостанція № 1 в селищі діє вже давно і знаходиться по вул. Шевченка біля ринку. За ініціативи Воловецької селищної ради та активного відгуку керівництва ПАТ “Закарпатавтотранс”, для зручності пасажирів, з літа 2014 року розпочала роботу автостанція № 2, яка розміщена по вул. Карпатська, неподалік центрального кругу. Тісна співпраця селищної ради та ПАТ “Закарпатавтотранс” привела до позитивних результатів на користь мешканців і гостей селища, не в накладі залишилися і самі транспортники.

На жаль, на цьому “Закарпатавтотранс” з невідомих причин припинив конструктивну співпрацю з селищною радою. Так до цього часу залишаються невпорядкованими території обидвох автостанцій, незважаючи на взяті підприємством зобов’язання при відчуженні земельних ділянок під об’єктами. Ситуація чимдалі погіршується. На території автостанції № 2 складовані будівельні матеріали, на вирішене питання її огородження і безпеки пасажирів. Зал очікування автостанції № 1 захаращений і малопридатний для знаходження там пасажирів. Периметр обох автостанцій недоглянутий, на території автостанції № 1 влаштовано стихійний ринок.

Останнім часом безгосподарність та халатне ставлення до своїх обов’язок керівника Воловецьких автостанцій Годованець В.В. привели до утворення стихійного сміттєзвалища на території автостанції № 1. Кілька разів працівники комунального підприємства ліквідовували його власним коштом, і керівник вирішив, що це їх, а не його обов’язок. У спілкуванні з комісією селищної ради по перевірці санітарного стану території п. Годованець категорично відмовився прийняти міри до ліквідації сміттєзвалища на керованому ним об’єкті. На нього складено протокол про адміністративне правопорушення.

Воловецька селищна рада сподівається, що найближчим часом п. Годованець В.В., так керівництво ПАТ “Закарпатавтотранс” зрозуміють необхідність конструктивної співпраці з місцевими органами самоврядування заради блага своїх пасажирів, гостей і мешканців селища.