В Ужгороді обговорять гендерні ролі жінок

4 роки ago admin 0

В Ужгороді 10 жовтня 2017 року жінки-представниці громадських організацій,

психологи ЗОСШ та Центру здоров’я обговорять тему: «Ґендерні ролі жінок у сім’ї та на роботі. Ґендерний мобінг»

Семінар відбудеться за адресою: Ужгород, вул. Ференца Ракоці, 2, конференц-зала засідань культурно-історичного центру «Совине гніздо». Початок о 10.00.

Це 7 семінар в Ужгороді, що відбувається в рамках проекту «Я зможу!» і проводиться за підтримки БО МБФ «Час служити» (Ірпінь).

Мета проекту – навчання жінок  щодо захисту своїх  прав. Семінари проводяться спільно з Ужгородською міською організацією Спілки жінок України.

В Ужгороді, як і в Україні в цілому, проблема гендерного права, дотримання прав жінки залишається відкритою. Тема гендерного права не є популярною, щодо неї створено багато міфів та стереотипів. На семінарі для жінок буде висвітлено питання гендерного права, зокрема гендерної ролі жінок у сім’ї та на роботі.

Спікер семінару – Маріанна Колодій, директор Центру гендерної освіти при Ужгородському національному університеті (м. Ужгород). Модератор заходу – Митровцій Валентина, голова ГО «Ужгородська міська організація Спілки жінок України».

Ужгородська міська організація Спілки жінок України  та  БО «МБФ «Час служити» (м. Ірпінь) співпрацюють у проекті «Я зможу!» з травня 2016 року. За цей час було проведено шість заходів присвячених гендерному праву та захисту прав жінки в Україні.