Напередодні Дня усиновлення в Ужгороді відбувся святковий молебень за здоров’я родин, які усиновили дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

2 роки ago admin 0

Щороку 30 вересня в Україні відзначають День усиновлення. Це свято започаткували, враховуючи суспільну значущість усиновлення у забезпеченні права кожної дитини на виховання в сім’ї, а також з метою підтримки та розвитку національного усиновлення. Цей день збігається із днем християнського свята Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії.

Напередодні Дня усиновлення за ініціативою служби у справах дітей Ужгородського міськвиконкому (начальник Арокгаті М.Ю.) та Ужгородського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді (директор Фленько І.І.) у храмі перенесення мощей Свящ. Теодора (с. Минай) відбувся святковий молебень за здоров’я родин, які усиновили дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та за здоров’я дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Проводив урочисту службу голова БФ «Карітас» отець Мирослав Русин. Також на заході була присутня директор МГО «Неємія» Тетяна Мачабелі.

На сьогоднішній день на обліку в службі у справах дітей Ужгородського міської ради перебуває 10 сімей, які бажають усиновити дитину. Велика шана кожній сім’ї, яка прийняла до себе знедолену дитину, чи, можливо, збирається це зробити. А також вдячність тим, хто розуміє глибину проблеми сирітства та його наслідків, бере на себе відповідальність за її вирішення, тим самим зміцнюючи майбутнє України.

1 of 4