Шлях здолає той, хто вірить у власні сили і йде за покликом серця

1 рік ago admin 0

Шлях здолає той, хто вірить у власні сили і йде за покликом серцяВікторія Биркович, учитель початкових класів Ужгородської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 9, увійшла в п’ятірку кращих учителів України.

Про це у прямому ефірі ТСН на каналі 1+1 вчора, 18 вересня, оголосила куратор проекту „Кращий учитель України” телеведуча Наталія Мосейчук.

Компетентне фахове журі упродовж кількох днів в Одесі із ТОП – 20 педагогів України віком від 27 до 71 року обирали найбільш креативних, ініціативних та прогресивних педагогів.

Міжнародну премію Global Teacher Prize 2014 року заснував арабський мільярдер Санні Варкі. Її мета – знайти найкращих учителів-новаторів з усього світу.

В Україні цього року таку ідею підтримала громадська спілка „Освіторія”. Переможець Global Teacher Prize Ukraine, а фінал відбудеться 7 жовтня, отримає 100 000 гривень, а також можливість стати учасником Global Education and Skills Forum 2018 у Дубай, де й назвуть ім’я кращого вчителя у світі.

Нагорода Global Teacher Prize, яку ще називають „Нобелівською премією для вчителів”, – мільйон доларів. Його отримає той, кого визнають „Учителем світу – 2018”.

Участь у фіналі української частини конкурсу Вікторії Биркович ще раз доводить і переконує: найзаповітніші мрії, шлях до яких пролягає через самовіддану працю, наполегливість, супроводжується упевненістю у власних силах і підтримкою однодумців, – збуваються. Більше того, творчий пошук, неспокій серця, постійне прагнення до самовдосконалення, а такою в житті є Вікторія Іванівна, обов’язково мають привести до успіху.

Тож вітаємо нашу фіналістку і бажаємо впевненого руху вперед – до суперфіналу і найвищого звання „Учитель світу”.

А всіх її однодумців, колег, просто небайдужих до того, якою наша освіта буде завтра і хто вчитиме наших дітей, закликаємо підтримати своїм голосуванням Вікторію Биркович і назвати її ще й кращим народним вчителем.

Голосувати можна тут.