Щорічна серпнева зустріч педагогів

1 рік ago admin 0

Щорічна серпнева зустріч педагогів

29 серпня у всіх адміністративних одиницях області відбулися серпневі зустрічі в різному форматі, на яких керівники органів управління освітою звітували про результати роботи за минулий 2016/2017 навчальний рік.

Під час зустрічей обговорювалися плани на 2017/2018 навчальний рік. Окрему увагу педагогів було приділено проведенню аналізу результатів ЗНО-2017 та шляхів їх покращення, а також визначення кандидатур педагогів на нагородження премією Августина Волошина. Кращі педагоги були нагороджені грамотами та подяками за плідну роботу протягом року.

Слід зазначити, що разом із традиційним проведенням конференцій та колегій, у місті Ужгород вперше зустріч педагогів була проведена в нетрадиційному форматі ‒ EdCamp.

EdCamp є шостим у світовому рейтингу найбільш інноваційних освітніх організацій і створений для відкритого обміну педагогічним досвідом, співпраці й вирішення спільних завдань. Також у рамках заходу було започатковано благодійну акцію „Книжок багато є у світі, подаруй хоча б одну”. Цією акцією закладено першу цеглину у створенні дитячої бібліотеки на базі міської дитячої лікарні. Кожен педагог мав змогу принести дитячу книжечку і подарувати її до бібліотеки.

У свою чергу Вільховецька ОТГ продовжила давні традиції. Перед адміністративною будівлею громади була розміщена виставка декоративно-ужиткового напрямку учнівських робіт освітніх закладів ОТГ.

Тож педагоги області розпочали свою роботу в новому 2017/2018 навчальному році.

Щорічна серпнева зустріч педагогівЩорічна серпнева зустріч педагогівЩорічна серпнева зустріч педагогівЩорічна серпнева зустріч педагогівЩорічна серпнева зустріч педагогівЩорічна серпнева зустріч педагогівЩорічна серпнева зустріч педагогівЩорічна серпнева зустріч педагогівЩорічна серпнева зустріч педагогівЩорічна серпнева зустріч педагогів

Щорічна серпнева зустріч педагогів|