Закарпатська митниця спрямувала до бюджету майже 1,9 млрд грн

3 роки ago admin 0

Протягом першого півріччя 2017 року Закарпатською митницею ДФС забезпечено надходження майже 1 млрд 866 млн грн митних платежів. Фактичні перерахування за підсумками роботи впродовж січня-червня 2017 року зросли відносно аналогічного періоду 2016 року на 41%.

Основними бюджетоформуючими товарами протягом 6 місяців 2017 року стали: автомобілі легкові, машини автоматичного оброблення інформації, кузови, частини та пристрої моторних транспортних засобів, двигуни внутрішнього згоряння з іскровим запалюванням, трактори, вироби з пластмаси, обладнання друкарське, моторні транспортні засоби для перевезення вантажів, машини або механізми для збирання або обмолоту сільськогосподарських культур.

За рахунок митного оформлення товарів суб’єктів ЗЕД, які за основним місцем акредитації не належать до зони діяльності Закарпатської митниці ДФС, сплачено понад 1 млрд 59 млн грн податків. Це становить 56,8% від загальних обсягів перерахувань. Аналогічного періоду минулого року обсяги податків таких суб’єктів складали 718 млн грн, а це – 54,2% від загальних обсягів перерахувань.

За результатами здійснення контрольних заходів митницею до Державного бюджету спрямовано 42,5 млн грн. Зокрема, за рахунок правильного визначення митної вартості товарів до бюджету спрямовано  40,5 млн грн; за рахунок класифікаційної роботи – 0,4 млн грн та за рахунок контролю правильності визначення країни походження товарів – 1,2 млн грн.

ДФС у Закарпатській області